SESJE DZIECIĘCE

KIEDY?
O sesji dziecięcej mówimy, gdy mamy do czynienia z dzieckiem, które ukończyło pierwszy rok życia. Jest to bardzo ważny i ciekawy etap w życiu dziecka – obfitujący w cały wachlarz emocji.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ PRZED PRZYJAZDEM NA SESJĘ?
Dziecko, które przyjeżdża na sesję powinno być po karmieniu i drzemce lub około 1,5 godziny przed planowaną drzemką.

UBIÓR NA SESJĘ
W studio dostępny jest cały wachlarz ubrań dla dzieci do około dwóch lat (do rozmiaru 92)- od spódniczek TUTU i szydełkowe zestawy, po różnego rodzaju sukienki, spodnie, bodziaki, czapeczki i opaski. Sugeruję również zabranie swoich ulubionych zestawów, takich jak sukieneczki i opaski dla małych dam czy koszul i eleganckich kompletów dla małych kawalerów. Przy dzieciach powyżej dwóch lat sugerujemy przygotowanie kilku zestawów kolorystycznych. Najlepiej sprawdzą się ubrania w jasnej kolorystyce ( młodsze dzieci w pastelowych, a starsze w żywych kolorach). Dobrze prezentuje się taki zestaw: biały/jasny t-shirt + ciemne spodnie/spódnica. Należy unikać wzorzystych ubrań, lecz mile widziane t-shirty z pojedynczym, charakterystycznym obrazkiem- np. logo Batmana.
WAŻNE! Części garderoby, koce oraz wszystko, z czym ma bezpośredni kontakt skóra dziecka prane jest w proszku dla niemowląt, aby obniżyć do minimum niebezpieczeństwo wystąpienia uczulenia.

UBIÓR RODZICÓW
Należy pomyśleć o ubraniach spójnych kolorystycznie i stylistycznie, bez zbędnych nadruków.
WAŻNE! Należy unikać umawiania się na sesję po szczepieniach oraz w czasie przeziębień dziecka.