SESJE DOMOWE

KIEDY?  
Każdy moment jest odpowiedni na wykonanie sesji domowej. Ważne jedynie, aby wszyscy członkowie rodziny byli zdrowi oraz mieli dobre humory 🙂

JAK PRZYGOTOWAĆ MIESZKANIE PRZED SESJĄ?
Dla najlepszych efektów należy umówić się na sesję w takich godzinach, w których w mieszkaniu jest najwięcej światła (przynajmniej w pomieszczeniach, w których będziemy realizować sesję). Stan wykończeniowy czy czystość mieszkania to sprawa indywidualna klientów – bowiem to od ich wizji zależy, w jakim środowisku chcą mieć zrealizowaną sesję.

UBIÓR NA SESJĘ
Sugerujemy przygotowanie kilku zestawów kolorystycznych. Najlepiej sprawdzą się ubrania w jasnej kolorystyce ( młodsze dzieci w pastelowych, a starsze w żywych kolorach). Dobrze prezentuje się taki zestaw: biały/jasny t-shirt + ciemne spodnie/spódnica. Należy unikać wzorzystych ubrań, lecz mile widziane t-shirty z pojedynczym, charakterystycznym obrazkiem- np. logo Batmana. Należy również pamiętać, że ubrania powinny być spójne kolorystycznie i stylistycznie. Ułatwieniem w tego typu sesji jest fakt, że odbywa się ona u Państwa w domu, więc na bieżąco możemy modyfikować ubiór.