SESJE CIĄŻOWE

KIEDY?
Najlepiej w 7. lub 8. miesiącu życia, kiedy brzuszek jest już ładnie zaokrąglony, ale nie utrudnia swobodnego poruszania się.

OSOBY TOWARZYSZĄCE
Mile widziany mąż, ojciec dziecka lub inna bliska osoba. Gdy wybór pada na starsze rodzeństwo siedzącego w brzuchu brzdąca, to należy zapewnić dla niego opiekę na czas indywidualnych zdjęć mamy. Należy również pamiętać, aby nie przychodzić z całą rodziną (babciami, dziadkami, ciotkami etc.), ponieważ sesja to intymne przeżycie i ciężko o skupienie w tak dużym gronie.

UBIÓR NA SESJĘ
W studio posiadamy piękne sukienki ciążowe, które pomogą w wykreowaniu wspaniałych kadrów. Jednak warto zabrać ze sobą uniwersalny komplet – biały lub czarny T-shirt, leginsy lub jeansy, sukienkę. Ważne, aby ubrania nie posiadały dużych, krzykliwych nadruków odwracających uwagę od bohaterów sesji. Również bielizna powinna gładka, bez żadnych wzorów (najlepiej czarna, biała lub ecru), aby nie prześwitywała przez dostępne w studio stroje. Taka sama zasada dotyczy strojów dla osób towarzyszących.

GADŻETY DO SESJI
Nie jest to element niezbędny, lecz może wzbogacić sesję. Takimi gadżetami mogą być zdjęcie USG, skarpetki czy przyszły pluszak maleństwa.

MAKIJAŻ I DODATKI
W trakcie ciąży skóra jest wyjątkowo delikatna, więc warto zabrać swoje kosmetyki kolorowe. Najlepiej, aby makijaż był delikatny. Można zabrać ze sobą dowolną biżuterię, okulary, zabawne elementy ubioru.